Детски футболен турнир по случай 1 юни
За поредна година община Ихтиман организира детски футболен турнир по случай 1 юни, който се проведе в двора на ОУ " Димчо Дебелянов". Участие взеха 4 отбора от училищата на територията на община Ихтиман. Купата грабнаха учениците от ОУ " Св. Св. Кирил и Методий " - Честито за победата, момчета! Поздравления на г-н [...]
